Koncert z okazji Dnia Mamy w Miasteczku Galicyjskim

  • Autor: jzelasko
  • Opublikowany: 2015-05-19

Występ Lachów w Ratuszu - Miasteczko Galicyjskie

Występ Lachów w Ratuszu - Miasteczko Galicyjskie / arch

W najbliższą niedzielę (24 maja) zapraszamy do Miasteczka Galicyjskiego całe rodziny na wspólne świętowanie Dnia Matki. Początek imprezy o godz. 14. Wstęp wolny.

Dzień Matki to wyjątkowe święto, w którym każdy z nas daje szczególny wyraz swojej wdzięczności i szacunku dla swojej mamy i okazuje, jak ważną jest ona osobą. Z myślą o wszystkich mamach i z okazji ich święta, przygotowaliśmy liczne atrakcje dla całych rodzin, które odbędą się w Miasteczku Galicyjskim w niedzielę 24 maja.
Wspólne świętowanie rozpocznie się o godz. 14 koncertem Regionalnego Zespołu Pieśni i Tańca „Lachy”. W swoim godzinnym programie znani dobrze sądeczanom artyści zaprezentują repertuar „Z życzeniami dla mam”. Po ich występie wszyscy chętni będą mogli wziąć udział w zabawach kreatywno-integracyjnych i m.in. nauczyć się kroków tańców ulicznych i integracyjnych.
Kolejnym punktem programu będzie koncert zespołu muzycznego „Sanctus”, po czym wszystkie dzieci i ich mamy zaprosimy do dalszego udziału we wspólnych grach i zabawach. Chętne dzieci będą mogły wykonać wiersz lub piosenkę z dedykacją dla swojej mamy i wygrać słodką niespodziankę.